Shko te informacioni mbi produktin
1 4

The INKEY List Hyaluronic Acid Cleanser 150ml

Çmimi fillestar
1,330 Lekë
Çmimi fillestar
2,100 Lekë
Çmimi i ulur
1,330 Lekë
The Inkey List Hyaluronic Acid është një formulë thellësisht hidratuese që bën shumë më tepër sesa thjesht heqjen e make up-it.

Mjaft i butë për t'u përdorur  dhe i formuluar për t'iu përshtatur të gjitha llojeve të lëkurës - veçanërisht atyre që kanë lëkurë të thatë ose të dehidratuara - pastrues shkumues largon cdo papastërti (make up, SPF)  dhe hidraton njëkohësisht.
1. Përdorimi

Masazhoni butësisht një sasi në fytyrë dhe qafën e lagur dhe më pas shpëlajeni. Mund ta përdorni 2 herë ne ditë

2. Përbërësit

Water (Aqua / Eau), Glycerin, Coco-Glucoside, Betaine, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Xanthan Gum, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Inulin, Ethylhexylglycerin, Sodium Hydroxide, Dehydroacetic Acid, Polyquaternium-10, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate, Lecithin.

  The INKEY List Hyaluronic Acid Cleanser 150ml
  The INKEY List Hyaluronic Acid Cleanser 150ml
  The INKEY List Hyaluronic Acid Cleanser 150ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery