Shko te informacioni mbi produktin
1 4

The INKEY List Niacinamide 30 ml

Çmimi fillestar
1,050 Lekë
Çmimi fillestar
1,700 Lekë
Çmimi i ulur
1,050 Lekë
Serumi me 10% Niacinamide mund të shtohet lehtësisht në rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës. Përfitimet kryesore:
 • I jep lëkurës një pamje më të shëndetshme, më me shkëlqim dhe më rinore.
 • Ndihmon në ekuilibrin e prodhimit të tepërt të yndyrës.
 • Minimizon madhësinë e poreve.
 • Redukton njollat e errëta në lëkurë.
 • Qetëson lëkurën e stresuar dhe të irrituar.
 • Ka efekt të lartë hidratues.
 • Zvogëlon pamjen e rrudhave të imta dhe ekzistuese.
Ingredientët:
 • 10% Niacinamid, i njohur gjithashtu si Vitamina B3, ndihmon në ekuilibrimin e prodhimit të yndyrës, zvogëlimin e poreve, reduktimin e njollave dhe skuqjes.
 • Acidi Hialuronik (1%) është një përbërës që lëkura jonë e prodhon natyrshëm, por me kalimin e viteve reduktohet dhe lekura humbet elasticitetin. Acidi Hialuronik mban lëkurën e hidratuar dhe i jep asaj pamje rinore.
 • Ekstrakti i Çajit të Gjelbër, ndihmon në neutralizimin e radikaleve të lira dëmtuese, në mënyrë që lëkura të arrijë gjendjen e saj më të shëndetshme duke mos lejuar krijimin e rrudhave.
 • Ekstrakti i Rrënjës së Jamballit është një antioksidant i fuqishëm që ndihmon në përmirësimin e tonit të pabarabartë të lëkurës dhe reduktimin e njollave ekzistuese (hiperpigmentimit).
 • Aloe Vera është një përbërës me veti qetësuese dhe hidratuese, e cila ndihmon në zbutjen dhe qëtësimin e lëkurës.
Serumi këshillohet për të gjitha tipet e lëkurave.
1. Përdorimi

Në lëkurën e pastruar aplikoni një sasi sa nje kokerr bizele në fytyrë dhe qafë. Perdoreni në mëngjes edhe në darkë.
Aplikoni SPF gjatë ditës

2. Përbërësit

Water (Aqua/ Eau), Niacinamide, Glycerin, Propanediol, Butylene Glycol, Squalane, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Hyaluronic Acid, Phenoxyethanol, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Hydroxyethylcellulose, Phospholipids, Xanthan Gum, Glycine Soja (Soybean) Oil, Allantoin, Disodium Edta, Polysorbate 60, Panthenol, Glycolipids, Glycine Soja (Soybean) Sterol, Disodium Phosphate, Citric Acid, Sodium Phosphate.

  The INKEY List Niacinamide 30 ml
  The INKEY List Niacinamide 30 ml
  The INKEY List Niacinamide 30 ml
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery