Shko te informacioni mbi produktin
1 4

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + HA Spheres 2% 30ml

Çmimi fillestar
1,120 Lekë
Çmimi fillestar
1,400 Lekë
Çmimi i ulur
1,120 Lekë
Përmirësoni dhe ndriconi pamjen e lëkurës tuaj me vitaminën C në formën e saj të pastër të Acidit L-Askorbik + HA 2%. I formuluar si një antidot ndaj plakjes, ky eliksir i pasur me antioksidantë është gjithashtu përmban acid hialuronik për të hidratuar dhe ndriçuar tonin e pabarabartë të lëkurës. Ideale të aplikohet para gjumit, ky trajtim i jashtëzakonshëm ju lejon të zgjoheni me një lëkurë dukshëm më të ndritshme dhe me pamje më të re.
1. Përdorimi

Ideale të aplikohet para gjumit, ky trajtim i jashtëzakonshëm ju lejon të zgjoheni me një lëkurë dukshëm më të ndritshme dhe me pamje më të re. Gjate gjithë ditës këshillohet të aplikoni mbrojtësin e diellit me minimumi 30 spf.

2. Përbërësit

Ascorbic Acid, Squalane, Isodecyl Neopentanoate, Isononyl Isononanoate, Coconut Alkanes, Ethylene/Propylene/Styrene Copolymer, Ethylhexyl Palmitate, Silica Dimethyl Silylate, Sodium Hyaluronate, Glucomannan, Coco-Caprylate/Caprate, Butylene/Ethylene/Styrene Copolymer, Acrylates/Ethylhexyl Acrylate Crosspolymer, Trihydroxystearin, BHT

  The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + HA Spheres 2% 30ml
  The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + HA Spheres 2% 30ml
  The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + HA Spheres 2% 30ml
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery