Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Theramid Anti-aging 3% Pure Copper Peptide Treatment 30 ml

Çmimi fillestar
4,900 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
4,900 Lekë

Zbuloni fuqinë e COPPER PEPTIDE, një serum inovativ dhe revolucionar kundër plakjes, i formuluar me përqendrimin më të lartë të peptideve të bakrit të pastër në treg, për të marrë rezultate të pakrahasueshme antirrudhë, duke e lënë lëkurën të fortë, të butë, rrezatuese dhe të re.

Zbuloni fuqinë e COPPER PEPTIDE, një serum inovativ dhe revolucionar kundër plakjes, i formuluar me përqendrimin më të lartë të peptideve të bakrit të pastër në treg, për të marrë rezultate të pakrahasueshme antirrudhë, duke e lënë lëkurën të fortë, të butë, rrezatuese dhe të re.

Peptidet janë zinxhirë aminoacidesh, të cilat ndodhen natyrshëm në trupin tonë dhe kontribuojnë në një gamë të gjerë funksionesh thelbësore, por sasia e tyre bie ndjeshëm me kalimin e viteve. Në mënyrë të veçantë, peptidet e bakrit stimulojnë sintezën e kolagjenit, kanë veti antioksiduese dhe anti-inflamatore dhe përshpejtojnë proçesin e rigjenerimit të lëkurës.

Formula e Cooper Peptide përmban 3% peptide bakri, përqëndrimi më i lartë dhe më i pastër i peptideve të bakrit që ekziston në treg, për të ndihmuar në stimulimin e prodhimit të kolagjenit dhe elastinës, duke përmirësuar dhe reduktuar rrudhat, qëndrueshmërinë dhe elasticitetin. Gjithashtu ofron veti antioksiduese që ndihmojnë në mbrojtjen e lëkurës nga radikalet e lira dhe stresi oksidativ, të cilat shkaktojnë dëmtime të qelizave dhe plakje të parakohshme të lëkurës. Përveç kësaj, përshpejton dhe stimulon proceset e riparimit dhe shërimit të lëkurës. Pra, jo vetëm që përmirëson pamjen e rrudhave dhe linjave të shprehjes, por edhe parandalon shfaqjen e tyre.

Formula e tij plotësohet nga një kompleks peptidesh antirrudhë 13%, të cilat ndihmojnë në përmirësimin e rezultateve antirrudhë.

  Theramid Anti-aging 3% Pure Copper Peptide Treatment 30 ml
  Theramid Anti-aging 3% Pure Copper Peptide Treatment 30 ml
  Theramid Anti-aging 3% Pure Copper Peptide Treatment 30 ml
  Theramid Anti-aging 3% Pure Copper Peptide Treatment 30 ml
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery