Shko te informacioni mbi produktin
1 4
 • Play video

Transparent Lab De-Bloat Soothing Eye Serum 15 ml

Çmimi fillestar
1,800 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,800 Lekë

Serum Serum për reduktim të rrathëve të zinj dhe qeskave poshtë syve (3% RevitalEyes® + 3% Kafeine) 

Serumi perfekt i syve për të nisur ditën me energji. Serum rivitalizues që trajton zonën rreth syve, rrudhat, rrathët e zinj dhe qeset. Bazuar në vitaminën K1, ideale për parandalimin dhe korrigjimin e shfaqjes së qeseve dhe rrathëve të zinj.

Revital eyes – një dekongjesant i fuqishëm dhe stimulues i qarkullimit, dhe

Kafeina – injeksioni përfundimtar i energjisë që ju nevojitet për të hequr qafe lodhjen në sytë tuaj.

I pasur me vitamina, antioksidantë dhe përbërës të tjerë qetësues dhe riparues. Serum parandalues ​​dhe korrigjues për të gjitha llojet e lëkurës që mund të fillojnë që në mesin e viteve të njëzeta.

1. Përdorimi

Në rutinën e mëngjesit. Përdorim i përditshëm

2. Përbërësit

Aqua (Water), Propanediol, Phytonadione Epoxide, Coco-Caprylate/Caprate, Sodium Acrylates Copolymer, Caffeine, Lactobacillus Ferment Lysate, Camellia Sinensis Leaf Extract, Ruscus Aculeatus Root Extract, Solidago Virgaurea (Goldenrod) Extract, Citrus Limon (Lemon) Peel Extract, Punica Granatum Extract, Glycerin, Olive Oil Polyglyceryl-6 Esters, Lecithin, Sodium Acrylates Crosspolymer-2, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Lauryl Glucoside

  Transparent Lab De-Bloat Soothing Eye Serum 15 ml
  Transparent Lab De-Bloat Soothing Eye Serum 15 ml
  Transparent Lab De-Bloat Soothing Eye Serum 15 ml
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery