Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Transparent Lab Gentle Rejuvenation Serum 30 ml

Çmimi fillestar
2,300 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,300 Lekë

Serum Antirrudhë dhe efekt Shkëlqimi (0.3% Retinol, 5% Niacinamide)

Formula jonë më efektive për të luftuar shenjat kryesore të plakjes. Retinoli ynë i enkapsuluar arrin efektivitetin maksimal kundër plakjes duke reduktuar dukshëm rrudhat dhe linjat e shprehjes që në aplikimin e parë. Plotësuar me Niacinamide dhe Acid Ellagic për të përmirësuar tonin dhe shkëlqimin e lëkurës. Një formulë gjithëpërfshirëse me rezultate spektakolare.

Lloji i lëkurës: Të gjitha llojet e lëkurës

 

1. Përdorimi

Në rutinën e mbrëmjes. Përdorim i përditshëm

2. Përbërësit

Aqua (Water), Propanediol, Glycerin, Niacinamide, Mannitol, Retinol, Ellagic Acid, Xanthan Gum, Phosphatidylcholine, Sodium Acrylates Copolymer, Cholesterol, Polysorbate 20, Lecithin, Decyl Glucoside, Sodium Phytate, Hydrogenated Phosphatidylcholine, Sodium Chloride, BHT, BHA, Tocopherol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol

  Transparent Lab Gentle Rejuvenation Serum 30 ml
  Transparent Lab Gentle Rejuvenation Serum 30 ml
  Transparent Lab Gentle Rejuvenation Serum 30 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery