Shko te informacioni mbi produktin
1 6
 • Play video

Transparent Lab Oil-based Make-Up Remover Oild Based Cleanser 200 ml

Çmimi fillestar
1,760 Lekë
Çmimi fillestar
2,200 Lekë
Çmimi i ulur
1,760 Lekë

Lares me baze vajore me 3% Squalene + 1% Vit E

Pastroni thellësisht fytyrën tuaj me larësin me bazë vaji, një pastrues i butë që do të përmirësojë rutinën tuaj të përditshme të kujdesit të lëkurës duke e bërë lëkurën më të lëmuar, më të butë dhe më të hidratuar.

Një formulë e butë që emulsifikohet në kontakt me ujin për te tretur dhe hequr lehtësisht papastërtitë dhe grimin nga sytë dhe fytyra. Nuk e than lëkurën dhe nuk lë ndjesi yndyre, duke e bërë kështu larësin ideal për të gjitha llojet e lëkurës, nga më të yndyrshmet deri tek ato më të ndjeshmet.


Përmban Squalane dhe vitaminë E, për të hidratuar dhe mbajtur lëkurën të mbrojtur nga dëmtimet nga radikalet e lira falë fuqisë së saj antioksiduese.

Pastron në thellësi, heq make-up-in dhe hidraton, duke e lënë lëkurën të butë, me shkëlqim dhe pa papastërti.

 

1. Përdorimi

Në rutinën e mëngjesit dhe të mbrëmjes

2. Përbërësit

Ethylhexyl Palmitate, Caprylic/Capric Triglyceride, Triethylhexanoin, Isostearyl Isostearate, Isopropyl Isostearate, PEG-20 Glyceryl Triisostearate, Squalane, Crambe Abyssinica Seed Oil Phytosterol Esters, Tocopheryl Acetate

  Transparent Lab Oil-based Make-Up Remover Oild Based Cleanser 200 ml
  Transparent Lab Oil-based Make-Up Remover Oild Based Cleanser 200 ml
  Transparent Lab Oil-based Make-Up Remover Oild Based Cleanser 200 ml
  Transparent Lab Oil-based Make-Up Remover Oild Based Cleanser 200 ml
  Transparent Lab Oil-based Make-Up Remover Oild Based Cleanser 200 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery