Shko te informacioni mbi produktin
1 5
  • Play video

Transparent Lab Protect + Correct Serum 30 ml

Çmimi fillestar
2,100 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,100 Lekë

Serum antioksidant me 5% Resveratrol, 3% Acid Ferulic, 2% Kompleks ACE 

Serum antioksidant që absorbohet shpejt. Formuluar me vitamina A, C dhe E, Acid Ferulik, Tumeric dhe Resveratrol. Një kombinim i përkryer i përbërësve që përmirësojnë pamjen e përgjithshme të lëkurës, duke e rinovuar dhe duke e rimbushur lëkurën me antioksidantë për të parandaluar shfaqjen e rrudhave të reja. 

Perberesit kryesore:

5% Encapsulated Resveratrol* (*0.15% Pure Resveratrol)
3% Encapsulated Ferulic Acid* (*0.09% Pure Ferulic Acid)
3% Turmeric
2% ACE Complex

1. Përdorimi

Këshillohet të përdoret në rutinën e mëngjesit dhe të mbrëmjes

2. Përbërësit

Aqua (Water), Glycerin, Propanediol, Caprylic/Capric Triglyceride, Polysorbate 80, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Sodium Ascorbyl Phosphate, Resveratrol, Ferulic Acid, Retinyl Palmitate, Squalane, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Adansonia Digitata Seed Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Polyglyceryl-10 Laurate, Tocopheryl Acetate, Hydrogenated Phosphatidylcholine, Phosphatidylcholine, Mannitol, Cholesterol, Xanthan Gum, Carbomer, Tocopherol, Cetearyl Alcohol, Decyl Glucoside, Sodium Chloride, Sorbitan Oleate, Polysorbate 20, Beta-Sitosterol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate,Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol

    Transparent Lab Protect + Correct Serum 30 ml
    Transparent Lab Protect + Correct Serum 30 ml
    Transparent Lab Protect + Correct Serum 30 ml
    Transparent Lab Protect + Correct Serum 30 ml

    Na ndiq në Instagram

    #instagram

    Vegan
    Cuertly Free
    Contact +355675257599
    Fast Delivery