Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Transparent Lab Retinal Age Reverse Cream 50 ml

Çmimi fillestar
1,840 Lekë
Çmimi fillestar
2,300 Lekë
Çmimi i ulur
1,840 Lekë

5% Retinal i inkapsuluar, 2% Peptide Complex dhe 1% Bakuchiol

Retinal Age Reverse Cream është formula më inovative antirrudhë në Transparent Lab deri më tani. Një krem i fuqishëm kundër plakjes, i aftë për të nxitur rigjenerimin e qelizave dhe prodhimin e kolagjenit, duke luftuar kundër të gjitha shenjave të dukshme të plakjes.

Retinal Age Reverse Cream përfshin katër përbërës aktivë të fuqishëm kundër plakjes për t’ju ndihmuar të mos vëreni kalimin e viteve.
– Formula jo irrituese e Retinalit është vërtetuar se është forma më efektive e vitaminës A,
– Prania e acidit hialuronik me penetrim të lartë,
– Peptidet dhe bakuchiol me veprim të fuqishëm antirrudhë.

Rezultatet janë të dukshme menjëherë pas përdorimit të parë. Zbuloni lëkurën e rinovuar dhe të ekuilibruar, tani e mundur falë këtij kremi kundër plakjes me performancë të lartë!

Perberesit kryesore:

5% Encapsulated Retinal* (*0,03 Pure Retinal)
3% Encapsulated Hyaluronic Acid* (*0.06% Pure Hyaluronic Acid)
2% Peptide Complex
1% Bakuchiol

 

1. Përdorimi

Këshillohet të përdoret në rutinën e mbrëmjes

2. Përbërësit

Aqua (Water), Glycerin, C10-18 Triglycerides, Coco-Caprylate/Caprate, Coco-Caprylate, Propanediol, Cetyl Alcohol, Oryza Sativa (Rice) Starch, Bakuchiol, Glyceryl Stearate, Retinal, Hyaluronic Acid, Palmitoyl Tripeptide-38, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Mannitol, Xanthan Gum, PEG-75 Stearate, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Phosphatidylcholine, Ceteth-20, Steareth-20, Butylene Glycol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Cholesterol, Hydrogenated Phosphatidylcholine, Decyl Glucoside, Carbomer, Citric Acid, Sodium Lactate, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Polysorbate 20, Tocopherol, Caprylyl Glycol, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol

  Transparent Lab Retinal Age Reverse Cream 50 ml
  Transparent Lab Retinal Age Reverse Cream 50 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery