Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Transparent Lab Rose Calming Cleanser Ph 5.5 150 ml

Çmimi fillestar
1,280 Lekë
Çmimi fillestar
1,600 Lekë
Çmimi i ulur
1,280 Lekë

Lares i bute me 5% Centella + 5% Aloe Vera edhe per lekurat shume te ndjeshme.

Një hap thelbësor në çdo rutinë të kujdesit të lëkurës. Një pastrues fytyre me një nivel pH neutral dhe më pak se 10% të surfaktantëve dhe i formuluar për të respektuar lëkurën duke hequr në mënyrë efektive papastërtitë. Një domosdoshmëri në rutinën tuaj të përditshme e bërë me ujë trëndafili dhe Centella, me veti qetësuese dhe një kombinim ushqyes të Aloe Verës, tërshërës dhe Allantoinës, për të garantuar efektivitetin e procesit të pastrimit pa ndryshuar ekuilibrin natyral të lëkurës.

1. Përdorimi

Këshillohet të përdoret në rutinën e mëngjesit dhe të mbrëmjes

2. Përbërësit

Aqua (Water), Rosa Damascena Flower Water, Glycerin, Propanediol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Cocamidopropyl Betaine, Allantoin, Centella Asiatica Extract, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Potassium Cocoyl Rice Amino Acids, Sodium Cocoyl Glutamate, Sodium Phytate, Gluconolactone, Calcium Gluconate, Xanthan Gum, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

  Transparent Lab Rose Calming Cleanser Ph 5.5 150 ml
  Transparent Lab Rose Calming Cleanser Ph 5.5 150 ml
  Transparent Lab Rose Calming Cleanser Ph 5.5 150 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery