Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Transparent Lab Time Reverse Beauty Sleep Mask 75 ml

Çmimi fillestar
2,100 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,100 Lekë

Maske fytyre antirrudhe me 5% Niacinamide, 0.2% Retinol, 3% Kompleks ACE dhe 1% Acid Hialuronik 

Një trajtim antirrudhë që funksionon gjatë gjumit? Po, është e mundur. Maska jonë e fytyrës pa shpëlarje jep fuqinë e saj të plotë gjatë natës, duke i falur lëkurës tuaj antioksidantë dhe duke luftuar në mënyrë efektive shenjat e plakjes. Një format komod dhe formulë efektive që do t’ju bëjë të harroni procesin e plakjes ndërsa pushoni.

Perberesit kryesore:

5% Niacinamide
3% ACE Complex
1% Encapsulated Hyaluronic Acid* (*0.02% Pure Hyaluronic Acid)
0.2% Retinol

 

 

1. Përdorimi

Këshillohet të përdoret në rutinën e mbrëmjes

2. Përbërësit

Aqua (Water), Glycerin, Niacinamide, Propanediol, Caprylic/Capric Triglyceride, Coco-Caprylate, Cetyl Alcohol, C10-18 Triglycerides, Hydrogenated Ethylhexyl Olivate, Glyceryl Stearate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Hyaluronic Acid, Retinol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Ectoin, Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables, Sodium Phytate, Hydrogenated Phosphatidylcholine, Phosphatidylcholine, Mannitol, Cholesterol, Dehydroxanthan Gum, Xanthan Gum, Tocopherol, Decyl Glucoside, Ceteth-20, Steareth-20, PEG-75 Stearate, Sodium Chloride, Polysorbate 20, BHT, BHA, Ethylhexylglycerin,Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol

  Transparent Lab Time Reverse Beauty Sleep Mask 75 ml
  Transparent Lab Time Reverse Beauty Sleep Mask 75 ml
  Transparent Lab Time Reverse Beauty Sleep Mask 75 ml
  Transparent Lab Time Reverse Beauty Sleep Mask 75 ml
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery