Shko te informacioni mbi produktin
1 1

Revlon UNIQONE™ All In One Hair Mask 300ml

Çmimi fillestar
2,300 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,300 Lekë

10 benefite të vërteta në një maskë profesionale flokësh me balsam të përqënderuar.  Maskë profesionale për hidratim të thellë që ofron 10 benefite të domosdoshme për flokët, duke i shtuar bukuri natyrale të gjitha llojeve të flokëve.

Maska e flokëve UniqOne™ All in One ofron kujdes intensiv dhe butësi afatgjatë.Për kë përdoret?Për të gjitha llojet e flokëve.

Krijuar posaçërisht për flokë të ashpër dhe të thatë. 

2. Përbërësit

AQUA/WATER/EAU, DIMETHICONE, CETEARYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERIN, C10-18 TRIGLYCERIDES, BUTYLENE GLYCOL, STEARAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2, CETEARETH-20, CITRIC ACID, DICAPRYLYL CARBONATE, DIMETHICONOL, GLYCERYL BEHENATE, ISOPROPYL ALCOHOL, LAURYL GLUCOSIDE, METHOXY PEG/PPG-7/3 AMINOPROPYL DIMETHICONE, OLETH-5, PANTHENOL, PEG-90M, PHYTANTRIOL, POLYQUATERNIUM-37, SILICA, SODIUM CHLORIDE, TOCOPHERYL ACETATE, WHEAT AMINO ACIDS, PARFUM (FRAGRANCE), ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BENZYL SALICYLATE, CITRONELLOL, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, ETHYLPARABEN, METHYLPARABEN, PHENOXYETHANOL. B01853.

  Revlon UNIQONE™ All In One Hair Mask 300ml
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery