Shko te informacioni mbi produktin
1 8

Brushworks Shower Pamper Set

Çmimi fillestar
2,100 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,100 Lekë

 Set për rutinën e dushit. 

Ky set përfshin një sërë aksesorësh thelbësor, të zgjedhur me kujdes për të përmirësuar rutinën tuaj të dushit, për t'ju lënë të ndiheni të freskët, të rigjallëruar dhe të përkëdhelur nga koka te këmbët. Brushworks Pamper Set përmban një krehër dushi, furçë masazhuese të skalpit të kokës, doreza eksfoluese dhe një peshqir flokësh me mikrofibër super të butë. 

  Brushworks Shower Pamper Set
  Brushworks Shower Pamper Set
  Brushworks Shower Pamper Set
  Brushworks Shower Pamper Set
  Brushworks Shower Pamper Set
  Brushworks Shower Pamper Set
  Brushworks Shower Pamper Set
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery