Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Trinova Eyebrow Shaper Gel 50 ml

Çmimi fillestar
1,200 Lekë
Çmimi fillestar
0 Lekë
Çmimi i ulur
1,200 Lekë

Xhel stilues për vetullat që jo vetëm mban te stiluar vetullen por edhe e ushqen atë.

Përmban:

Vaj ricini i hidrolizuar i cili njihet për efektet qe ka ne forcimin e rrenjes se qimes dhe stimulimin e daljes se qimeve te reja.

Tokoferol  Emri shkencor i Vitaminës E, siguron hidratim dhe ndalon tharjen.

Kolagjen

Keratinë e pastër e hidrolizuar Forcon rrënjët e qimes dhe rikthen keratinën e humbur.

Vaj kokosi  Hidraton, stimulon rrenjen e qimes dhe ushqen .

1. Përdorimi

Aplikoni me furcë në vetullën e pastër.
Këshillohet të aplikohet para se të apikoni fondatinën

2. Përbërësit

Aqua, Ceteareth-25, Peg-40 Hydrolyzed Castor Oil, Tocopherol, Caprylyl Glycol , Phenoxyethanol

  Trinova Eyebrow Shaper Gel 50 ml
  Trinova Eyebrow Shaper Gel 50 ml
  Trinova Eyebrow Shaper Gel 50 ml
  Trinova Eyebrow Shaper Gel 50 ml
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery