Shko te informacioni mbi produktin
1 4

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

Çmimi fillestar
1,000 Lekë
Çmimi fillestar
1,200 Lekë
Çmimi i ulur
1,000 Lekë
Size

Ky serum i fuqishëm është i përkryer për te zhdukur defekteve, zvogëlimin e poreve  dhe balancimin e tonit të
pabarabartë të lëkurës (hiperpigmentimin).
Ky serum rregullon :
✔️prodhimin e yndyres
✔️minimizon poret
✔️nxit imunitetin e lëkurës
✔️zvogëlon bakteret që shkaktojnë akne, duke mbajtur fytyren tuaj të qartë dhe të qetë.
✔️përmirëson mbajtjen e lagështisë
✔️riparon lëkurën e dëmtuar
✔️promovon krijimin e kolagjenit.
Një ëndërr vjen e vërtetë për lëkurën me yndyre, per largimin e pikave te zeza, parandalon daljen e
akneve te reja dhe trajton ato qe keni ne fytyten tuaj, ky serum i fuqishëm lufton crregullimet e

lekures, minimizon poret e zmadhuara duke rregulluar prodhimin e gjendrave te yndyres. Me
përqendrime të larta të dy përbërësve më të efektshëm që luftojnë (niacinamide dhe zink), ky serum
permireson gjithe te metat dhe rregullon shëndetin e përgjithshëm te lekures tuaj.

1. Përdorimi

Aplikoni në fytyrë në mëngjes dhe në mbrëmje pasi keni pastruar lekuren tuaj dhe para se te aplikoni kremrat.

2. Përbërësit

Aqua (Water), Niacinamide, Pentylene Glycol, Zinc PCA, Dimethyl Isosorbide, Tamarindus Indica Seed Gum, Xanthan gum, Isoceteth-20, Ethoxydiglycol, Phenoxyethanol, Chlorphenesin.

  The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
  The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
  The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
  The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
  The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery