Shko te informacioni mbi produktin
1 6
 • Play video

Transparent Lab 1% BAKUCHIOL Firming Cream 50 ml

Çmimi fillestar
2,000 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,000 Lekë
Formula efikase e kremit forcues Bakuchiol trajton në mënyrë efektive shenjat e plakjes falë 1% Bakuchiol, alternativë me bazë bimore e Retinolit. Projektuar për të parandaluar dhe trajtuar  rrudhat dhe linjat e holla duke përmirësuar strukturën dhe tonin e përgjithshëm të lëkurës. Do të keni një lëkurë më të fortë, më rinore që në aplikimin e parë, pa irritim apo ndjeshmëri.

Ky krem hidratues gjithashtu përfshin kompleksin antirrudhë me peptide për të luftuar humbjen e qëndrueshmërisë, si dhe qelizat staminale Centella për të ndihmuar në hidratimin dhe zbutjen e lëkurës.

Bakuchiol Firming Cream është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës – edhe më të ndjeshmet – dhe mund të përdoret si ditën ashtu edhe natën. Kremi perfekt për ata që kërkojnë një zëvendësues të Retinolit.
1. Përdorimi

Mund ta aplikoni në rutinën e mëngjesit dhe të mbrëmjes

2. Përbërësit

Aqua (Water), Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Tribehenin PEG-20 Esters, Dimethicone, Squalane, Propanediol, Coco-Caprylate, C10-18 Triglycerides, Tricaprylin, Bakuchiol, Cetearyl Alcohol, Ceramide NG, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Centella Asiatica Callus Conditioned Media, Lactococcus Ferment Lysate, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Xanthan Gum, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Butylene Glycol, Carbomer, Sodium Lactate, Lactic Acid, Polysorbate 20, Tocopherol, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Triethanolamine, Tocopheryl Acetate, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol

  Transparent Lab 1% BAKUCHIOL Firming Cream 50 ml
  Transparent Lab 1% BAKUCHIOL Firming Cream 50 ml
  Transparent Lab 1% BAKUCHIOL Firming Cream 50 ml
  Transparent Lab 1% BAKUCHIOL Firming Cream 50 ml
  Transparent Lab 1% BAKUCHIOL Firming Cream 50 ml
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery