Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Altruist Face Fluid Sunscreen Spf 30 50ml

Çmimi fillestar
1,400 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,400 Lekë

Krem dielli antioksidant hidratues i fytyrës me vlerësim ultra UVA me 5 yje (PPD 39). I pasuruar me vitaminë E për të parandaluar dëmtimin qelizor nga radikalet e lira të shkaktuara nga UV dhe speciet reaktive të oksigjenit. Formula është projektuar për lëkurat e ndjeshme dhe për të ndihmuar në uljen e rrezikut të kancerit të lëkurës dhe plakjes së parakohshme të lëkurës.

 • Formulë e projektuar vecanërisht për lëkurat e ndjeshme.
 • Formulë antioksidante dhe hidratuese.
 • Teksturë lehtësisht e përthithshme nga lëkura.
 • Nuk ngjit.
1. Përdorimi

Aplikoni 20 minuta para se të ekspozoheni në diell

2. Përbërësit

Aqua, C12-15 Alkyl Benzoate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Stearate, Octocrylene, Glycerin, Dimethicone, Niacinamide, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Panthenol, Titanium Dioxide (Nano), Tris-Biphenyl Triazine (Nano), Aminomethyl Propanol, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Sodium Cetearyl Sulfate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Phenoxyethanol, Tocopheryl Acetate, Silica, Caprylyl Glycol, Decyl Glucoside, Piroctone Olamine, Butylene Glycol, Disodium Phosphate, Titanium Dioxide, Xanthan Gum, Silver Chloride, Diethylhexyl Sodium Sulfosuccinate, Propylene Glycol
  Altruist Face Fluid Sunscreen Spf 30 50ml
  Altruist Face Fluid Sunscreen Spf 30 50ml
  Altruist Face Fluid Sunscreen Spf 30 50ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery