Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Altruist Invisible Sunspray Spf 50 200ml

Çmimi fillestar
1,100 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,100 Lekë

Mbrojtje me cilësi të lartë, me spektër të gjerë (UVA dhe UVB). ALTRUIST përdor një gamë të gjerë filtrash fotostabile UV. I përshtatshëm për përdorim të përditshëm tek të rriturit dhe fëmijët. 

– I përshtatshëm edhe për lëkurë të ndjeshme.

– Mund të përdoret edhe për fëmijët.

– Mbron dhe ushqen në mënyrë aktive lëkurën, me efekt antirrudhë.

– Jo komedogjene.

– Pa parfum dhe paraben.

– Rezistent ndaj ujit.

1. Përdorimi

Aplikim i lehtë, thjesht spërkatni dhe fërkojeni në pjesët që dëshironi të mbroni nga dielli!
Përthithje e shpejtë, jo ngjitëse dhe nuk lë njolla të bardha.

2. Përbërësit

Alcohol Denat., Butane, Propane, C12-15 Alkyl Benzoate, Octocrylene, Isopropyl Palmitate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Triazone, Diethylhexyl Butamido Triazone, Acrylates / Octylacrylamide Copolymer, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Isobutane.

  Altruist Invisible Sunspray Spf 50 200ml
  Altruist Invisible Sunspray Spf 50 200ml
  Altruist Invisible Sunspray Spf 50 200ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery