Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Anua Airy Sun Cream Spf 50+ PA++++ 50ml

Çmimi fillestar
1,920 Lekë
Çmimi fillestar
2,400 Lekë
Çmimi i ulur
1,920 Lekë

Anua Airy Sun Cream është një krem fizik diellor që përmban një spektër të gjerë SPF 50+ PA++++ që mbron lëkurën nga rrezet UV.

Është formuluar me ekstrakt Centella Asiatica, Ekstrakt Houttuynia Cordata, Ekstrakt Peme Çaji dhe Ekstrakt Artemisia Capillaris që ndihmojnë në zbutjen e lëkurës së ndjeshme dhe të irrituar.

Formula fizike ndihmon në formimin e një barriere mbrojtëse të lëkurës për të reflektuar dhe bllokuar rrezet UV.

Tekstura elengshme e  kremit e mban lëkurën freskuese dhe të hidratuar nën rrezet e diellit pa lene shenja  të bardhë.

1. Përdorimi

Aplikojeni në fytyrë dhe qafë në hapin e fundit të rutinës tuaj të kujdesit të lëkurës gjatë ditës. Riaplikoni gjatë gjithë ditës nëse është e nevojshme, veçanërisht gjatë ekspozimit të zgjatur në diell.

2. Përbërësit

Water, Zinc Oxide, Cyclohexasiloxane, Butyloctyl Salicylate, Propanediol, Propylheptyl Caprylate, Isododecane, Polyglyceryl-3 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Caprylyl Methicone, Dicaprylyl Carbonate, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Polymethylsilsesquioxane, Centella Asiatica Extract, Artemisia Capillaris Extract, Houttuynia Cordata Extract, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Extract, Sodium Hyaluronate, Disteardimonium Hectorite, Magnesium Sulfate, Triethoxycaprylylsilane, 1,2-hexanediol, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Lauryl Polyglyceryl-3 PolydimethyIsiloxyethyl Dimethicone, Phenyl Trimethicone, Acrylates/dimethiconeCopolymer, Glyceryl Caprylate, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Tocopherol, Butylene Glycol, Pentylene Glycol

  Anua Airy Sun Cream Spf 50+ PA++++ 50ml
  Anua Airy Sun Cream Spf 50+ PA++++ 50ml
  Anua Airy Sun Cream Spf 50+ PA++++ 50ml
  Anua Airy Sun Cream Spf 50+ PA++++ 50ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery