Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Anua Birch Moisture Boosting Cream 50 ml

Çmimi fillestar
2,700 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,700 Lekë

 Anua Birch 70 forcon barrierën e lëkurës dhe e hidraton atë.

Duke shfrytëzuar përfitimet e pabesueshme të 70% të ujit japonez të thuprës së bardhë dhe kompleksit ABC (që përfshin Allantoin, Betaine dhe Ekstrakt i trangujve), ky krem ​​është krijuar për të ruajtur ekuilibrin e pH-së së lëkurës tuaj duke e hidratuar thellësishtë atë.

Panthenoli dhe dhjetë lloje të acideve hialuronik zënë vendin qendror në dhënien e hidratimit të thellë dhe afatgjatë, duke forcuar barrierën mbrojtëse natyrore të lëkurës tuaj dhe duke e lënë atë të butë dhe të lëmuar.

 

1. Përdorimi

Çdo mëngjes dhe mbrëmje aplikoni një sasi të moderuar në lëkurë, duke shmangur zonën e syve dhe gojës.

2. Përbërësit

Water, Dipropylene Glycol, Butylene Glycol, Betula Platyphylla Japonica Juice, Squalane, Caprylic/Capric Triglyceride, 1,2-Hexanediol, C12-16 Alcohols, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Polyglyceryl-2 Stearate, Glyceryl Stearate, Palmitic Acid, Hydrogenated Lecithin, Stearyl Alcohol, Hydroxyacetophenone, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, Sorbitan Isostearate, Disodium EDTA, Dextrin, Allantoin, Gluconolactone, Panthenol, Betaine, Gardenia Florida Fruit Extract, Ulmus Davidiana Root Extract, Pinus Palustris Leaf Extract, Pueraria Lobata Root Extract, Oenothera Biennis Flower Extract, Dipotassium Glycyrrhizate, Cucumis Sativus Fruit Extract, Tocopherol, Malachite Extract

  Anua Birch Moisture Boosting Cream 50 ml
  Anua Birch Moisture Boosting Cream 50 ml
  Anua Birch Moisture Boosting Cream 50 ml
  Anua Birch Moisture Boosting Cream 50 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery