Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Anua Heartleaf 77% Soothing Toner 250 ml

Çmimi fillestar
2,300 Lekë
Çmimi fillestar
2,500 Lekë
Çmimi i ulur
2,300 Lekë

Një tonik hidratues i formuluar me 77% ekstrakt Houttuynia Cordata që ndihmon në qetësimin e lëkurës së ndjeshme dhe mbrojtjen e lëkurës nga irritimet e jashtme. Bën mrekulli në qetësimin dhe lehtësimin e acarimit të lëkurës, duke e bërë atë ideale për llojet e lëkurës të ndjeshme dhe problematike. Pavarësisht nëse keni të bëni me skuqje, inflamacion ose problematika të tjera si shenjat e akneve, ky tonik do të ndihmojë në rivendosjen e ekuilibrit dhe promovimin e një tonaliteti më të shëndetshëm.

Me formulën e tij të butë, toniku siguron që lëkura juaj të qëndrojë e hidratuar duke depërtuar thellë në lëkurën tuaj, duke dhënë një shpërthim hidratimi dhe ushqimi për të zbuluar një shkëlqim rrezatues.
Formula sub-acidike ndihmon në ruajtjen e ekuilibrit vaj-lagështi të lëkurës.

Jo irritues dhe përmban 11 lloje përbërësish EWG Green Grade që janë të përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

1. Përdorimi

Pas pastrimit, aplikoni një sasi të moderuar në fytyrë dhe masazhojeni lehtë për përthithje më të mirë.

2. Përbërësit

Houttuynia Cordata Extract, Aqua, 1,2-Hexanediol, Glycerin, Betaine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Arctium Lappa Root Extract, Butylene Glycol, Centella Asiatica Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Disodium Edta, Isopentyldiol, Methylpropanediol, Panthenol, Phellinus Linteus Extract, Portulaca Oleracea Extract, Pyrus Malus Fruit Extract, Saccharum Officinarum Extract, Tromethamine, Vitex Agnus Castus Extract, Vitis Vinifera Fruit Extract.

  Anua Heartleaf 77% Soothing Toner 250 ml
  Anua Heartleaf 77% Soothing Toner 250 ml
  Anua Heartleaf 77% Soothing Toner 250 ml
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery