Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Anua Heartleaf Silky Moisture Sun Cream Spf 50+ PA++++ 50ml

Çmimi fillestar
2,400 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,400 Lekë

 Anua Heartleaf Silky Moisture kundër diellit ofron mbrojtje  ndaj diellit me spektër SPF 50+ PA++++, përdor filtra kimikë për të mbrojtur lëkurën tuaj nga rrezet e dëmshme UV, duke siguruar që lëkura juaj të mbrohet maksimalisht nga dielli.

E krijuar me kujdes, formula përfshin përbërës organikë  si ekstrakti houttuynia cordata dhe panthenol për të ofruar përfitime qetësuese dhe hidratuese për lëkurën tuaj. Përfshirja e ekstraktit të houttuynia cordata jo vetëm që ndihmon në qetësimin e lëkurës tuaj, por gjithashtu plotëson nevojat e lëkurës së ndjeshme, duke e bërë atë një zgjedhje ideale edhe për ata me lëkurë delikate. Përveç kësaj, prania e pantenolit bllokon lagështinë brenda lëkurës tuaj, duke dhënë një efekt hidratues duke ndihmuar në qetësimin e përgjithshëm të lëkurës tuaj.

 Anua Heartleaf Silky Moisture jo vetëm që ofron mbrojtje të jashtëzakonshme nga dielli dhe përfitime të kujdesit të lëkurës, por gjithashtu ka një efekt në kontrollin e sebumit.

1. Përdorimi

Aplikojeni në hapin e fundit të kujdesit për lëkurën, 15- 20 minuta para ekspozimit në diell.

2. Përbërësit

Water, Houttuynia Cordata Extract 300,000 ppm, Dibutyl Adipate, Propanediol, Ethylhexyl Triazone, Terephthalylidene Dicamphor Sulfonic Acid, Glycerin, Niacinamide, Caprylyl Methicone, Polymethylsilsesquioxane, Tromethamine, Polyglyceryl-3 Distearate, Cetearyl Alcohol, 1,2-Hexanediol, Pentylene Glycol, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Polysilicone-15, Diospyros Kaki Leaf Extract, Anastatica Hierochuntica Extract, Vitis Vinifera Fruit Extract, Carthamus Tinctorius Flower Extract, Coffea Arabica Seed Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Castanea Crenata Shell Extract, Zanthoxylum Piperitum Fruit Extract, Panthenol, Glyceryl Stearate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Potassium Cetyl Phosphate, Methylpropanediol, Carbomer, Butylene Glycol, Glyceryl Stearate Citrate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Ethylhexylglycerin, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Adenosine, Polyether-1, Biosaccharide Gum-1

  Anua Heartleaf Silky Moisture Sun Cream Spf 50+ PA++++ 50ml
  Anua Heartleaf Silky Moisture Sun Cream Spf 50+ PA++++ 50ml
  Anua Heartleaf Silky Moisture Sun Cream Spf 50+ PA++++ 50ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery