Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Apivita Color Protect Conditioner 150 ml

Çmimi fillestar
1,400 Lekë
Çmimi fillestar
1,750 Lekë
Çmimi i ulur
1,400 Lekë

Balsam për flokë të lyer:

 • Ruan dhe zgjat shkëlqimin e ngjyrave duke i mbrojtur ato nga zbehja falë lulediellit dhe vitaminës E.
 • Hidraton dhe ndihmon në riparimin e flokëve të mbi-trajtuar duke i mbrojtur nga agresionet e jashtme (rrezatimet UV, ndotja e ajrit dhe stilimi) falë mjaltit të trumzës, vajit të ullirit dhe kompleksit APISHIELD HS.
 • I lë flokët jashtëzakonisht të butë, me shkëlqim dhe të menaxhueshëm.
 • Relaksoni mendjen me vajra esenciale të livandës dhe jaseminit.
1. Përdorimi

Pas larjes me shampo, aplikoni balsmin nga mesi i gjatësisë deri në skajet e flokëve, lëreni të veprojë për 2-3 minuta dhe më pas shpëlajeni tërësisht.

Shmangni kontaktin me sytë. Vetëm për përdorim të jashtëm.

2. Përbërësit

Aqua / Water / Eau **, Cetyl Alcohol, Diheptyl Succinate, Glycerin Capryloyl / Sebacic Acid Copolymer, Glycerin, Brassicamidopropyl Dimethylamine, Cetyl Esters, Cetyl Alcohol, Seed Oil of Plukenetia Volubilis (Incahusus Annus Hybrid Oil) / Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil *, Mel / Honey / Miel, Aqua / Water / Eau, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract *, Aspartic Acid, Panthenol , Olea Europaea Fruit Oil (Olive) *, Phytantriol, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder *, Arginine, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil *, Jasminum Grandiflorum Flower Extract (Jasmine ), Hydroxyethylcellulose, Lactic Acid, Sodium Gluconate, Dehydroacetic Acid, Parfum / Fragrance,Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal.

  Apivita Color Protect Conditioner 150 ml
  Apivita Color Protect Conditioner 150 ml
  Apivita Color Protect Conditioner 150 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery