Shko te informacioni mbi produktin
1 1

Apivita Dry Dandruff Shampoo 250 ml

Çmimi fillestar
1,400 Lekë
Çmimi fillestar
1,750 Lekë
Çmimi i ulur
1,400 Lekë

Shampo kundër zbokthit të thatë me selino dhe propolis:

 • Pastron butësisht dhe respekton florën natyrale të lëkurës së kokës, falë agjentëve të butë pastrues dhe sapunit.
 • Lufton në mënyrë efektive zbokthin e thatë dhe parandalon rishfaqjen e tij falë ekstraktit të farës së selinos.
 • Energjizon skalpin e kokës dhe eliminon zbokthin falë veprimit të ekstraktit antimikrobik të propolisit dhe vajit esencial tea tree oil.
 • Hidraton dhe lehtëson kruajtjen falë mjaltit, selinos dhe vajit esencial organik të livandës.
 • Parandalon ndarjen e majrave të flokëve, ndërsa mbron nga agresionet e jashtme (ndotja e ajrit dhe stilimi) falë kompleksit APISHIELD HS.
1. Përdorimi

Aplikoni një sasi të vogël në lëkurën e kokës dhe në gjatësinë e flokëve më pas masazhoni butësisht.

Shpëlajeni tërësisht me ujë të vakët.

2. Përbërësit

Aqua / Water / Eau **, Aqua / Water / Eau, Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, PEG-60 AlmondGlycerides, Apium Graveolens (Celery) Seed Extract, Propolis * Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf * Extract , Saponaria Officinalis LeafExtract, Propolis Extract, Mel / Honey / Miel, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil *, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil *, Hydrolyzed Wheat Protein, HydrolyzedWheat Starch, Jojoba Wax PEG-120 Esters, Glycerin, Panthenol, Propanediol, Arginine, Coco-Glucoside, Caprylic / Capric Triglyceride, PEG-4 Rapeseedamide, Salicylic Acid, Sodium Levulinate, Piroctone Olamine, Glyceryl Oleate, Tetrasodium GlutamateDiacetate, Alpha-Glucan Oligosaccharide, SodiumHydroxyl Sorbate, Acidpropyl hydroxy, Hydroxypropylene, Hydroxy-hydroxylate, Chroxyproproxyl Sorbate, Chroxypropyl hydroxy, Acetate, Alpha-Glucan Oligosaccharide, SodiumHydroxyl hydroxy Perfume / Fragrance, Linalool, Limonene.

  Apivita Dry Dandruff Shampoo 250 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery