Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Apivita Hydra Fresh Tinted Face Gel Cream Spf 50 50 ml

Çmimi fillestar
2,800 Lekë
Çmimi fillestar
3,500 Lekë
Çmimi i ulur
2,800 Lekë

Ky xhel-krem dielli  jo i yndyrshëm përthithet shpejt për të ofruar mbrojtje të lartë duke e lënë lëkurën të freskët dhe të hidratuar.

 • Ofron mbrojtje me spektër të gjerë UVA, UVB, IR, BLUE LIGHT me një kombinim të filtrave të qëndrueshëm ndaj diellit.
 • E unifikon lëkurën me pigment natyral.
 • Ofron hidratim dhe freski të menjëhershme dhe afatgjatë me algat detare, aloe dhe acidin hialuronik.
 • Parandalon plakjen e parakohshme falë ekstraktit të propolisit të patentuar.
 • Testuar dermatologjikisht, jo komedogjenik, i përshtatshëm për lëkure të ndjeshme.
1. Përdorimi

Para ekspozimit në diell aplikoni sasi të mjaftueshme. Aplikojeni përsëri shpesh, veçanërisht pas djersitjes, notit ose fshirjes me peshqir. Mos qëndroni shumë gjatë në diell.

2. Përbërësit

Aqua/Water/Eau**, CI 77891/Titanium Dioxide, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Ethylhexyl Triazone, Propanediol, Ethylhexyl Salicylate, Isoamyl Laurate, C9-12 Alkane, Dicaprylyl Carbonate, Silica, CI 77492/Iron Oxides, Glyceryl Stearate Citrate, Sodium Stearoyl Glutamate, Pentylene Glycol, Parfum/Fragrance, Aqua/Water/Eau, Hydrolyzed Algin, Maris Aqua/Sea water/Eau de mer, Chlorella Vulgaris Extract, Propolis Extract, Rosa Canina Fruit* Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Panthenol, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*, Brassica Campestris (Rapeseed) Seed Oil, Sodium Hyaluronate, Glycerin, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Bisabolol, Tocopheryl Acetate, Coco-Caprylate/Caprate, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Hydrogenated Lecithin, Hydroxyacetophenone, Citronellyl Methylcrotonate, Triacontanyl PVP, Xanthan Gum, Citric Acid, CI 77491/Iron Oxides, CI 77499/Iron Oxides.

  Apivita Hydra Fresh Tinted Face Gel Cream Spf 50 50 ml
  Apivita Hydra Fresh Tinted Face Gel Cream Spf 50 50 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery