Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Apivita Hydration Moisturizing Shampoo 250 ml

Çmimi fillestar
1,400 Lekë
Çmimi fillestar
1,750 Lekë
Çmimi i ulur
1,400 Lekë

Flokët kanë nevojë për hidratim, ashtu si lëkura jonë!

 • Pastron butësisht flokët dhe respekton florën natyrale të kokës.
 • Ofron hidratim intensiv duke rivendosur nivelet e hidratimit brënda fibrës së flokëve me anë të përbërësve si: Acid Hialuronik, Ekstrakt Aloe, mjaltë trumze dhe proteina tërshëre.
 • Ofron mbrojtje antioksidante dhe i lë flokët plot vitalitet falë ekstrakteve të rozmarinës dhe propolisit.
 • Parandalon ndarjen e skajeve të flokut dhe e mbron nga agjentët e jashtëm (ndotja e ajrit dhe stilimi) në sajë të kompleksit APISHIELD HS në përbërje të tij.
 • I lë flokët të lehta dhe të lëmuara, duke eliminuar elektrizimin.
 • Uji zëvendësohet nga një infuzion tonik dhe anti-plakje i rozmarinës organike greke.
 • Produkt i testuar dermatologjikisht.
1. Përdorimi

Aplikoni një sasi të vogël në lëkurën e kokës dhe në mënyrë të barabartë nëpër flokë, më pas masazhojeni butësisht. Shpërlajeni tërësisht me ujë të vakët. Shmangni kontaktin me sytë.

2. Përbërësit

Aqua/Water/Eau**, Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Disodium PEG-5 Laurylcitrate Sulfosuccinate, PEG-60 Almond Glycerides, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf* Extract, Saponaria Officinalis Leaf Extract, Propolis Extract, Hydrolyzed Oats*, Mel/Honey/Miel, Rosa Damascena Flower Oil*, Pelargonium Graveolens Flower Oil*, Panthenol, Glycerin, Arginine, Alpha-Glucan Oligosaccharide, PEG-4 Rapeseedamide, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Gluconate, Polyquaternium-10, Sodium Chloride, Dehydroacetic Acid, Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Limonene, Coumarin, Linalool.

  Apivita Hydration Moisturizing Shampoo 250 ml
  Apivita Hydration Moisturizing Shampoo 250 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery