Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Apivita Men's Tonic Shampoo 250 ml

Çmimi fillestar
1,750 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,750 Lekë

Linja Tonic për parandalimin dhe trajtimin e rënies së flokëve ndihmon në kontrollin e rënies sezonale ose të trashëguar të flokëve dhe nxit rritjen e shëndetshme të flokëve.

Shampoja Tonic për meshkujt:

 • Mbron flokët nga rënia falë Kompleksit Tonik Hippophae të patentuar.
 • Stimulon rritjen e flokëve dhe rrit jetëgjatësinë e tyre.
 • Pastron skalpin e kokës dhe nxit rritjen e shëndetshme me ekstrakt propolisi antimikrobik.
 • Forcon dhe rigjallëron rrënjët e flokëve falë një sërë përbërësish stimulues: 4 vitamina, proteina gruri dhe xhensen, ekstrakte kinchona, trumze dhe livando.
 • Ndihmon në rregullimin e prodhimit të sebumit dhe rritjen e volumit me rrënjë jamballi dhe ekstrakt ekuisetum.
 • Me një përzierje gjallëruese të vajrave esencialë të tea tree, trumzës, mentes dhe limonit, të cilat tonifikojnë dhe rregullojnë flokët dhe humorin.
1. Përdorimi

Aplikoni një sasi të vogël në lëkurën e kokës dhe në mënyrë të barabartë në flokë, më pas masazhoni butësisht.

2. Përbërësit

Aqua / Water / Eau **, Aqua / Water / Eau, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, PEG-4 Rapeseedamide, Glycerin, Sodium Chloride, Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Fruit Extract *, Lupine Protein hydrolyzed, Panthenol, Niacinamide, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Propanediol, Hydrolyzed Wheat Protein, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Dehydroacetic Acid, Arginine, Sodium Gluconate, Mel / Honey / Honey, Phytantriol, Rosin Leaf Officinus Extract Rosemary) *, Hydrolyzed Wheat Starch, Propolis Extract *, Ginseng Panax Root Extract (Ginseng), Propolis Extract, Cinchona Succirubra Bark Extract (Cinchona Succirubra (Red Cinchona), Saponaria Officinalis Leaf Extract (Saponaria), Thymus Vulgaris (Thyme) Flower / Leaf Extract *, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Extract *,Equisetum Arvense Leaf Extract (Horsetail) *, Biotin, Citrus Limon Bark Oil (Lemon), Thymus Vulgaris (Thyme) Flower / Leaf Oil *, Mentha Piperita (Peppermint) Oil *, Melaleuca Alternifolia Leaf (Tea Tree) *, Citric Acid, Polyquaternium-10, Almond Glycerides PEG-60, Ammonium Glycyrrhizates, Perfume / Fragrance, Benzyl Alcohol, Linalool, Limonene, Eugenol.

  Apivita Men&
  Apivita Men&

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery