Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Apivita Moisturizing Hair Mask 200 ml

Çmimi fillestar
1,720 Lekë
Çmimi fillestar
2,150 Lekë
Çmimi i ulur
1,720 Lekë

Maska hidratuese e flokëve me acid hialuronik:

 • Ofron hidratim intensiv me acid hialuronik, aloe, mjaltë trumze dhe proteina tërshërë, të cilat rivendosin nivelet e hidratimit brenda fibrës së flokëve.
 • I rimbush flokët me lipide të çmuara dhe i lë ato jashtëzakonisht të buta dhe të zhdërvjellta falë vajrave organike jojoba dhe ullirit.
 • Ndihmon në riparimin e flokëve dhe parandalon ndarjen e majave me vitamina dhe kompleksin APISHIELD HS.
 • Ofron mbrojtje antioksiduese dhe i lë flokët plot vitalitet me ekstraktet e rozmarinës, sherebelës dhe propolisit.
1. Përdorimi

Aplikojeni pas larjes me shampo për 3-5 minuta dhe shpëlajeni mirë.

Për një trajtim më intensiv aplikojeni në flokë të tharë me peshqir, mbështilleni me një peshqir të nxehtë dhe lëreni të veprojë për 15 minuta.

Shmangni kontaktin me sytë. Vetëm për përdorim të jashtëm.

2. Përbërësit

Aqua / Water / Eau **, Cetyl Alcohol, Glycerin, Brassicamidopropyl Dimethylamine, Behentrimonium Chloride, Hydrogenated Castor Oil Isostearate, Cetyl Esters, Cetyl Alcohol, Glycerin Capryloyl / Acid Copolymer, Seed Oil Seed Oil of Pluken Inca), Perfume / Fragrance, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil *, Aqua / Water / Water, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder *, Mel / Honey / Honey, Propolis Extract, Extract Gossypium Herbaceum Flower (Cotton), Oligosaccharide Alpha-Glucan, Hydrolyzed Oats *, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract *, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil *, Phytantriol, Arginine, Panthenol, Leaf Extract Salvia Triloba (Sage) *, Damascus Rose Flower Oil *,Pelargonium Graveolens Flower Oil (Geranium Rosat) *, Tocopheryl Acetate, Diheptyl Succinate, Aspartic Acid, Hydroxyethylcellulose, Lactic Acid, Sodium Gluconate, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Coumarin, Limonene, Linalinal, Hexylcellulose.

  Apivita Moisturizing Hair Mask 200 ml
  Apivita Moisturizing Hair Mask 200 ml
  Apivita Moisturizing Hair Mask 200 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery