Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Apivita Oil Balance Shampoo 250 ml

Çmimi fillestar
1,750 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,750 Lekë

Shampo balancuese për flokë të yndyrshëm:

 • Pastron në mënyrë efektive duke respektuar florën natyrale të lëkurës së kokës, falë agjentëve të butë pastrues dhe sapunit.
 • Rregullon sebumin e tepërt falë veprimit të ekstrakteve të propolisit dhe trumzës.
 • I mban flokët të hidratuar në mënyrë natyrale, duke i lënë të butë dhe të shëndetshëm, falë Kompleksit APISHIELD HS dhe Pantenolit.
 • Sjell një ndjesi të këndshme freskie në flokë pa i rënduar, falë vajrave esencialë organikë të mentes, limonit dhe trumzës.
1. Përdorimi

Aplikoni një sasi të vogël në lëkurën e kokës dhe në gjatësinë e tyre, më pas masazhoni butësisht.

2. Përbërësit

Aqua / Water / Eau **, Aqua / Water / Eau, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Laureth-7 Citrate, Decyl Glucoside, Sodium Cocoamphoacetate, Capryloyl Glycine, Polysorbate 20, Mel / Honey / Miel, Rosmarinus Officinalis (Rosemary ) Leaf * Extract, Thymus Vulgaris (Thyme) Flower / Leaf * Extract, Urtica Dioica (Nettle) Leaf * Extract, Saponaria Officinalis Leaf Extract, Propolis Extract, Panthenol, Menthol *, Mentha Piperita (Peppermint) Oil *, Citrus Limon (Lemon ) Peel Oil *, Thymus Vulgaris (Thyme) Flower / Leaf Oil *, Allantoin, Propanediol, Glycerin, Ethylhexylglycerin, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Arginine, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Sodium, Lauroyl Lactylate-120 Glucose Trioleate, Polyquaternium-47, Dehydroacetic Acid, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol,Linalool, Hexyl Cinnamal.

  Apivita Oil Balance Shampoo 250 ml
  Apivita Oil Balance Shampoo 250 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery