Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Apivita Oily Dandruff Shampoo 250 ml

Çmimi fillestar
1,750 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,750 Lekë

Shampo kundër zbokthit të yndyrshëm

 • Lufton në mënyrë efektive zbokthin dhe shkaqet e tij, ndërsa parandalon rishfaqjen e tij falë acidit salicilik natyral dhe ekstraktit të propolisit.
 • Rregullon sebumin e tepërt, qetëson irritimin dhe kruajtjen, falë ekstraktit të farës së selinos, si dhe ekstrakteve të trumzës dhe livandës.
 • Pastron butësisht dhe respekton florën natyrale të lëkurës së kokës, falë agjentëve të butë pastrues dhe sapunit.
 • Ruan hidratimin natyral të lëkurës së kokës, duke i lënë flokët të butë dhe të shëndetshëm.
1. Përdorimi

Aplikoni një sasi të vogël në lëkurën e kokës dhe në gjatësinë e flokëve dhe më pas masazhoni butësisht.

2. Përbërësit

Aqua / Water / Eau **, Aqua / Water / Eau, Sodium Laureth Sulfate, Zinc Coceth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Polysorbate 20, Propolis Extract, Apium Graveolens (Celery) Seed Extract, Thymus Vulgaris (Thyme) Flower / Leaf * Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower * Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf * Extract, Saponaria Officinalis Leaf Extract, Mel / Honey / Miel, Cedrus Atlantica Bark Oil *, Pelargonium Graveolens Flower Oil * , Panthenol, Glycerin, Propanediol, Arginine, Caprylic / Capric Triglyceride, Coco-Glucoside, Capryloyl Glycine, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Climbazole, Glyceryl Oleate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Undecylenoyl Hydroxypropodium-Taurate, Undecylenoyl Hydroxypropodium 120, Taurate, Chlorodium Glucoside 120 Chlorodium, Chlorodium Glucoside 120 Chlorodium, Chlorodium Glucoside 120 Chlorodium, Chlorodium, Glucosyl Chlorodium 120, Chlorodium Chlorodium, Chlorodium, Glucosyl, Chlorodium, Glucosyl, and Chlorodium Glucosylate, Chlorodium-Glycerodium 120 Methyl Glucose Trioleate, Sodium Chloride, Citric Acid, Sodium Hydroxide,Perfume / Fragrance, Linalool, Limonene, Hexyl Cinnamal, Coumarin.

  Apivita Oily Dandruff Shampoo 250 ml
  Apivita Oily Dandruff Shampoo 250 ml
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery