Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Apivita Oily Roots & Dry Ends Shampoo 250 ml

Çmimi fillestar
1,400 Lekë
Çmimi fillestar
1,750 Lekë
Çmimi i ulur
1,400 Lekë

Shampo për skalp të yndyrshëm dhe maja të thata:

 • Pastron dhe balancon butësisht sebumin e tepërt nga rrënjët me ekstrakte të hithrës greke dhe propolisit organik, si dhe me vajra esencialë organikë të sherebelës dhe grejpfrutit.
 • Hidraton dhe riparon skajet e thata dhe të dëmtuara me mjaltë, proteina gruri të hidrolizuara, panthenol dhe APISHIELD HS Complex.
 • I lë flokët të lëmuar, të lehtë dhe plot volum.
 • Ideale për flokë të gjatë me rrënjë të yndyrshme.
1. Përdorimi

Aplikoni një sasi të vogël në lëkurën e kokës dhe në gjatësinë e flokëve më pas masazhoni butësisht.

Shpëlajeni tërësisht me ujë të vakët.

2. Përbërësit

Aqua / Water / Eau **, Aqua / Water / Eau, Sodium Laureth Sulfate, Disodium PEG-5 Laurylcitrate Sulfosuccinate, Cocamidopropyl Betaine, Hydrogenated Glyceryl Palmate PEG-200, Sodium Chloride, Urtica Dioica Leaf Extract (Nettle) *, Saponaria Officinalis (Saponaria) Leaf Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract *, Propolis Extract, Mel / Honey / Honey, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder *, Salvia Sclarea Oil (Sage Clary) *, Citrus Paradisi (Grapefruit) peel oil *, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Wheat Starch, Panthenol, Glycerin, Arginine, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Coco-Glucoside, Glyceryl Cocoate PEG-7, Glycerides Almonds PEG-60, Ammonium Glycyrrhizates, Glyceryl Oleate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Methyl Glucose Dioleate PEG-120,Polyquaternium-10, Dehydroacetic Acid, Sodium Hydroxide, Perfume / Fragrance, Benzyl Alcohol, Linalool, Benzyl Salicylate.

  Apivita Oily Roots & Dry Ends Shampoo 250 ml
  Apivita Oily Roots & Dry Ends Shampoo 250 ml
  Apivita Oily Roots & Dry Ends Shampoo 250 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery