Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Apivita Royal Honey Rich Moisturizing Body Cream 150 ml

Çmimi fillestar
1,750 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,750 Lekë

Krem me teksturë të pasur hidratues dhe ushqyes, ideal për lëkurë të thatë, me atributet unike të mjaltit trumzë. E lë lëkurën jashtëzakonisht të butë me një aromë unike. Hidraton në thellësi dhe ushqen lëkurën e thatë me përbërës 98% me origjinë natyrale.

 • Ruan elasticitetin e lëkurës
 • Promovon relaksimin
 • Një kompleks hidratues me mjaltë trumze greke dhe acid hialuronik, hidraton dhe ushqen lëkurën.
 • Vaji i ullirit dhe bajames, dylli i bletës, shea dhe gjalpi i kakaos, hidratojnë dhe ruajnë elasticitetin e lëkurës.
 • Aloe, vitamina E, pantenoli dhe ekstrakti organik i livandos nga APIGEA përmirësojnë efektin hidratues dhe mbrojnë nga irritimi.
 • Vajrat esencialë organikë të portokallit dhe trëndafilit ofrojnë veprim shtesë hidratues dhe antioksidues.
 • Aroma e frutave dhe luleve e lë lëkurën me aromë delikate.
 • Teksturë e shkëlqyer që përhapet dhe përthithet lehtësisht.
 • Uji në këtë përbërje është zëvendësuar nga një infuzion antioksidant lajthie.
1. Përdorimi

Aplikojeni në lëkurë pas banjës dhe përsërisni nëse është e nevojshme.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

2. Përbërësit

Aqua/Water/Eau**, C13-15 Alkane, Glycerin, Cocoglycerides, Glyceryl Stearate Citrate, C15-19 Alkane, Olus Oil/Vegetable Oil/Huile Végétale, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter*, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Heptyl Undecylenate, Sorbitol, Parfum/Fragrance, Triheptanoin, Cetearyl Alcohol, Aqua/Water/Eau, Mel/Honey/Miel, Cera Alba/Beeswax/Cire d’abeille*, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf* Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower* Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*, Sodium Hyaluronate, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Rosa Damascena Flower Oil*, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil*, Panthenol, Bisabolol, Tocopherol, Sodium Phytate, Tocopheryl Acetate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sorbitan Oleate, Cetyl Palmitate, Sorbitan Palmitate, Xanthan Gum, Citronellyl Methylcrotonate, Dehydroacetic Acid, Sodium Hydroxide, Alcohol, Benzyl Alcohol, Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Citral, Geraniol, Citronellol, Eugenol.

  Apivita Royal Honey Rich Moisturizing Body Cream 150 ml
  Apivita Royal Honey Rich Moisturizing Body Cream 150 ml
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery