Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Apivita Signs of Aging & Anti-Fatigue Cream Rich Texture 50 ml

Çmimi fillestar
3,280 Lekë
Çmimi fillestar
4,100 Lekë
Çmimi i ulur
3,280 Lekë

Një krem i mëndafshtë me peony të bardhë dhe ekstrakte propolisi që parandalon, vonon dhe riparon shenjat e zhvillimit të plakjes (vijat e holla, rrudha), duke rezultuar në një lëkurë rrezatuese dhe një çehre të qetë.

 • Përmirëson sintezën e kolagjenit, elastinës dhe acidit hialuronik, duke ofruar një lëkurë të hidratuar mirë, më elastike dhe me pamje më të re, falë ekstraktit të propolisit, glikogjenit bimor dhe glikonës natyrale.
 • Mbron nga agresorët e përditshëm mjedisor falë ekstraktit të propolisit.
 • Kontrollon hiperpigmentimin e lëkurës, duke ofruar një lëkurë të njëtrajtshme dhe më të ndritshme, falë ekstraktit të elbit.
 • Uji në këtë përbërje është zëvendësuar nga një infuzion antioksidant i trëndafilit të egër.
1. Përdorimi

Aplikojeni çdo ditë në lëkurën e pastër të fytyrës dhe qafës, duke shmangur zonën e syve.

2. Përbërësit

Aqua/Water/Eau**, Caprylic/Capric/Succinic Triglyceride, Triheptanoin, Glyceryl Citrate/Lactate/Linoleate/Oleate, Propanediol, Glycerin, Olus Oil/Vegetable Oil/Huile Végétale, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Aqua/Water/Eau, Polyacrylate Crosspolymer-6, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter*, Propolis Extract, Paeonia Lactiflora Extract/Paeonia Lactiflora Flower Extract, Rosa Canina Fruit* Extract, Hordeum Vulgare Extract/Extrait de semence d’orge, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*, Rosa Damascena Flower Oil*, Zingiber Officinale (Ginger) Root Oil*, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil*, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Panthenol, Sodium Hyaluronate, Tocopheryl Acetate, Bisabolol, Glycogen, Sorbitan Oleate, Tocopherol, Allantoin, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Cetyl Palmitate, Sorbitan Palmitate, Glyceryl Stearate, Hydroxyacetophenone, Glyceryl Glucoside, Disodium EDTA, PEG-100 Stearate, Citronellyl Methylcrotonate, Ethylhexylglycerin, Sodium Hydroxide, Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Geraniol, Benzyl Alcohol, Coumarin.

  Apivita Signs of Aging & Anti-Fatigue Cream Rich Texture 50 ml
  Apivita Signs of Aging & Anti-Fatigue Cream Rich Texture 50 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery