Shko te informacioni mbi produktin
1 1

Apivita Signs of Aging & Anti-Fatigue Eye Cream 15 ml

Çmimi fillestar
3,040 Lekë
Çmimi fillestar
3,800 Lekë
Çmimi i ulur
3,040 Lekë

Një krem freskues i syve me ekstrakte peony të bardhë, propolis dhe jasemin që parandalon dhe riparon shenjat e zhvillimit të plakjes (vijat e holla, rrudhat) në zonën e syve.

 • Përmirëson sintezën e kolagjenit, elastinës dhe acidit hialuronik, duke ofruar një lëkurë të hidratuar mirë, më elastike dhe me pamje më të re, falë ekstraktit të propolisit, glikogjenit bimor dhe glikonës® natyrale.
 • Ndihmon në reduktimin e rrathëve të errët dhe enjtjes në zonën delikate të syve, falë ekstraktit të jaseminit.
 • Përmirëson menjëherë shkëlqimin e lëkurës përmes emetimit fluoreshent, duke ofruar një pamje të qetë, falë ekstraktit të frutave të dragoit (Pitaya).
 • Mbron nga agresorët e përditshëm mjedisor falë ekstraktit të propolisit.
 • Uji në këtë përbërje është zëvendësuar nga një infuzion antioksidant i trëndafilit të egër.
1. Përdorimi

Prekni me delikatesë një sasi të vogël në lëkurën e pastruar të zonës poshtë syve.

2. Përbërësit

Aqua/Water/Eau**, Glycerin, Triheptanoin, Propanediol, Caprylic/Capric/Succinic Triglyceride, Glyceryl Stearate Citrate, Olus Oil/Vegetable Oil/Huile Végétale, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Polyglyceryl-3 Stearate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter*, Talc, Aqua/Water/Eau, Propolis Extract, Paeonia Lactiflora Extract/Paeonia Lactiflora Flower Extract, Hylocereus Undatus Fruit Extract, Crataegus Monogyna Flower Extract, Jasminum Sambac (Jasmine) Flower Extract, Rosa Canina Fruit* Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Panthenol, Sodium Hyaluronate, Bisabolol, Tocopherol, Hydrogenated Lecithin, Allantoin, Glycogen, Tocopheryl Acetate, Glyceryl Glucoside, Sodium Gluconate, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Xanthan Gum, Sclerotium Gum, Hydroxyacetophenone, Citronellyl Methylcrotonate, Ethylhexylglycerin, Sodium Hydroxide, Benzoic Acid, Benzyl Alcohol.

  Apivita Signs of Aging & Anti-Fatigue Eye Cream 15 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery