Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Apivita Women's Tonic Shampoo 250 ml

Çmimi fillestar
1,400 Lekë
Çmimi fillestar
1,750 Lekë
Çmimi i ulur
1,400 Lekë

Linja  Tonic e Apivita për parandalimin dhe trajtimin e rënies së flokëve ndihmon në mënyrë efektive në kontrollin e rënies sezonale ose të trashëguar të flokëve dhe nxit rritjen e shëndetshme të tyre.

Shampoja Tonic për femrat:

 • Mbron flokët nga rënia falë kompleksit të patentuar Tonique Hippophae. Stimulon rritjen e flokëve dhe rrit jetëgjatësinë e tyre.
 • Pastron skalpin e kokës dhe mundëson rritjen e shëndetshme të flokëve, falë ekstraktit antimikrobik të propolisit.
 • Forcon dhe rigjallëron rrënjët e flokëve falë një sërë përbërësish stimulues: 4 vitamina, proteina gruri dhe lupinë, xhensen, cinchona, trumzë dhe ekstrakte livande.
 • Hidraton dhe ushqen flokët, duke rritur volumin dhe shkëlqimin, falë mjaltit të trumzës dhe aloe vera.
 • Me një përzierje gjallëruese të vajrave esencialë të livandës, sherebelës, nerolit dhe dafinës, të cilat tonifikojnë dhe rregullojnë flokët dhe humorin.
1. Përdorimi

Aplikoni një sasi të vogël në lëkurën e kokës dhe në gjatësinë e flokëve, më pas masazhoni butësisht.

2. Përbërësit

Aqua / Water / Eau **, Aqua / Water / Eau, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Rape Amide PEG-4, Glycerin, Sodium Chloride, Almond Glycerides PEG-60, Hydrolyzed Lupine Protein, Hippophae Rhamnoides Fruit Extract (Sea Buckthorn) *, Panthenol, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Hydrolyzed Wheat Protein, Niacinamide, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Mel / Honey / Honey, Arginine, Phytantriol, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract (Rosemary) *, Hydrolyzed Wheat Starch, Propolis Extract *, Ginseng Panax Root Extract (Ginseng), Cinchona Succirubra Bark Extract (Cinchona Succirubra (Red Cinchona), Lavandula Angustifolia Flower Extract (Lavender) *, Extract of Flower / Leaf of Thymus Vulgaris (Thyme) *, Leaf Extract of Saponaria Officinalis (Saponaria), Biotin, Leaf JuiceAloe Barbadensis * Powder, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil *, Sodium Gluconate, Laurus Nobilis (Laurel) Leaf Oil *, Salvia Sclarea (Wild Clary) Oil *, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Propanediol, Oil of Citrus Aurantium Amara Flower (Bitter Orange) *, Citric Acid, Dehydroacetic Acid, Sodium Hydroxide, Perfume / Fragrance, Benzyl Alcohol, Linalool, Limonene, Eugenol.

  Apivita Women&
  Apivita Women&

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery