Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Aristocrat Facial Cleansing Brush

Çmimi fillestar
1,100 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,100 Lekë

Furcë për pastrimin e fytyrës.

Kjo furçë nga njëra anë është e përbërë nga qime shumë të buta dhe nga ana tjetër nga qime silikoni që eksfolion lëkurën duke hequr qelizat e vdekura. Qimet e silikonit bëjnë një eksfolim të thellë për t'i dhënë lëkurës një pamje më të shndritshme dhe më të lëmuar. Zhbllokoni butësisht poret dhe  nxisni  stimulimin e qelizor, duke e lënë lëkurën tuaj të duket një lëkurë e butë dhe me shkëlqim. Silikoni është higjienik, i lehtë për t'u pastruar dhe rezistent ndaj grumbullimit të baktereve, duke e bërë atë të përsosur për përdorim afatgjatë!

 

  Aristocrat Facial Cleansing Brush
  Aristocrat Facial Cleansing Brush
  Aristocrat Facial Cleansing Brush
  Aristocrat Facial Cleansing Brush
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery