Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Aristocrat Silicone Face & Body Scrubbing Brush

Çmimi fillestar
900 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
900 Lekë

Furcë silikoni për pastrimin e fytyrës dhe trupit.

Ndryshoni rutinën tuaj të kujdesit me furçën e pastrimit të fytyrës dhe trupit prej silikoni nga Aristocrat. E krijuar nga silikoni me cilësi të lartë, kjo furçë pastrimi ofron përfitime të jashtëzakonshme higjienike. Sipërfaqja e saj jo poroze siguron që ajo të mbetet e pastër dhe pa akumulim bakteresh, duke e bërë atë një zgjedhje ideale për pastrimin dhe eksfolimin e lëkurës. Thuaj lamtumirë shqetësimeve për pastërtinë dhe përqafo një mjet që kujdeset vërtetë për mirëqenien e lëkurës tuaj. Fijet fleksibël të silikonit janë sekreti i një mjeti të vërtetë të gjithanshëm për kujdesin e lëkutës. Të buta por efektive, ato janë të përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës, pavarësisht nëse keni lëkurë të ndjeshme, të yndyrshme ose të kombinuar. Arrini një pastrim të thellë dhe të plotë pa ashpërsinë e furçave tradicionale ose eksfoliantëve gërryes. Furça për pastrimin e fytyrës dhe trupit prej silikoni Aristocrat përmban një dorezë ergonomike që përshtatet rehat në dorën tuaj, duke lejuar kontroll gjatë rutinës tuaj të pastrimit. 

  Aristocrat Silicone Face & Body Scrubbing Brush
  Aristocrat Silicone Face & Body Scrubbing Brush
  Aristocrat Silicone Face & Body Scrubbing Brush
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery