Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Beauty Of Joseon Ginseng Cleansing Oil 210ml

Çmimi fillestar
2,300 Lekë
Çmimi fillestar
2,500 Lekë
Çmimi i ulur
2,300 Lekë

Larës vajor i pasuruar me 50% vaj soje dhe 0,1% vaj të farës së xhensenit për pastrim delikat të fytyrës. Thith dhe shpërndan me butësi mbetjet e grimit dhe papastërtitë e lëkurës të bllokuara në pore duke e pastruar lëkurën totalisht atë.

Mbron lëkurën nga agresorët e jashtëm dhe hidraton deri në thellësinë e lëkurës.

Aroma delikate e barit e vajit të farës së xhensenit ofron  pastrim komod dhe relaksuese.

1. Përdorimi

Aplikohet si hapi i parë për të larguar papasteritë dhe makeup-in.

2. Përbërësit

Glycine Soja (Soybean) Oil, Cetyl Ethylhexanoate, Sorbeth-30 Tetraoleate, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Sorbitan Sesquioleate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Tocopherol, Panax Ginseng Seed Oil, Ethylhexylglycerin, Eclipta Prostrata Extract, Mela Azadirachta Leaf Extract, Panax Ginseng Root Extract, Mela Azadirachta Flower Extract, Coccinia Indica Fruit Extract, Amber Powder, Solanum Melongena (Eggplant) Fruit Extract, Moringa Oleifera Seed Oil, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Corallina Officinalis Extract, Bixa Orellana Seed Oil, Water, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Panax Ginseng Root Extract, Panax Ginseng Berry Extract

  Beauty Of Joseon Ginseng Cleansing Oil 210ml
  Beauty Of Joseon Ginseng Cleansing Oil 210ml
  Beauty Of Joseon Ginseng Cleansing Oil 210ml
  Beauty Of Joseon Ginseng Cleansing Oil 210ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery