Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Beauty of Joseon Radiance Cleansing Balm

Çmimi fillestar
1,800 Lekë
Çmimi fillestar
2,400 Lekë
Çmimi i ulur
1,800 Lekë

BEAUTY OF JOSEON Radiance Cleansing Balm është pastruesi ideal nëse dëshironi të largoni të gjitha papastërtitë nga lëkura dhe të keni një përfundim plot shkëlqim. Falë formulimit me ujë të krundeve të orizit dhe ekstrakt të drithërave, ky balm pastrues e lë lëkurën shumë të butë dhe thellësisht të hidratuar. Gjithashtu këta 2 përbërës ndihmojnë në zbehjen e njollave kafe, duke premtuar një lëkurë shumë të pastër dhe njëtrajtësim të tonit të saj.

Ky balm është i përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurës.

1. Përdorimi

Merrni një sasi të përshtatshme në duar të thata dhe aplikojeni po në lëkurë të thatë. Masazhojeni fytyrën butësisht me lëvizje rrethore, duke perfshirë edhe zonën e syve. Më pas shpëlajeni fytyrën me ujë të vakët e të bollshëm, duke larguar çdo mbetje papastërtie.

2. Përbërësit

Cetyl Ethylhexanoate, Caprylic/Capric Triglyceride, PEG-20 Glyceryl Triisostearate, Synthetic Wax, PEG-10 Isostearate, Lactobacillus/Soybean Ferment Extract, Hippophae Rhamnoides Oil, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Oryza Sativa (Rice) Seed Water, Avena Sativa (Oat) Meal Extract, Coix Lacryma-Jobi Ma-yuen Seed Extract, Oryza Sativa (Rice) Extract, Water, Sorbitan Sesquioleate, Glycerin, Propanediol, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin

  Beauty of Joseon Radiance Cleansing Balm
  Beauty of Joseon Radiance Cleansing Balm

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery