Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Beauty of Joseon Red Bean Water Gel 100ml

Çmimi fillestar
2,000 Lekë
Çmimi fillestar
2,300 Lekë
Çmimi i ulur
2,000 Lekë

Beauty of Joseon Red Bean është një hidratues i lehtë që është krijuar për të siguruar një rritje lagështie për llojet e lëkurës të yndyrshme. Përbërësit e tij punojnë në unison për të rimbushur nivelet e lagështisë , duke promovuar shëndetin optimal të lëkurës. Formula e tij xhel ultra e lehtë përthithet me shpejtësi në lëkurë dhe ofron një ndjesi freskie pa bllokuar poret.


Përbërësit kryesor:

Ekstrakti i fasules së kuqe Haenam (44%): Ndihmon në minimizimin e ndjenjës së yndyrës duke thithur sebumin e tepërt për shkak të bollëkut të saponinave.

Kompleksi peptid: 3 lloje peptidesh (SH-Oligopeptide-1 / SH-Oligopeptide-2 / SH-Polypeptide-1) punojnë së bashku për të promovuar shëndetin dhe elasticitetin e lëkurës duke ruajtur sasinë e duhur të faktorëve mbrojtës të barrierës, të cilët natyrshëm ulen me kalimin e viteve.


I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, veçanërisht për lëkurën e yndyrshme ose mixe.

1. Përdorimi

Aplikoni një sasi të përshtatshme në lëkurën e pastër pasi keni aplikuar serumet në rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës.
Masazhoni butësisht lëkurën tuaj.

2. Përbërësit

Phaseolus angularis seed extract (441,000 ppm), water, butylene glycol, glycerin, 1,2-hexanediol, methyl trimethicone, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, tromethamine, glyceryl glucoside, c12-14 alketh-12, maltodextrin, ammonium acryloyldimethyltaurate/vp copolymer, dimethicone/vinyl dimethicone crosspolymer, dimethicone crosspolymer, ethylhexylglycerin, betaine, panthenol, allantoin, dipotassium glycyrrhizate, polyquaternium-51, xanthan gum, disodium edta, glyceryl acrylate/acrylic acid copolymer, dioscorea japonica root extract, glucose, sodium citrate, beta-glucan, hydrolyzed corn starch, citric acid, sucrose, caprylyl glycol, helianthus annuus (sunflower) seed oil, tocopherol, cyanocobalamin, glycine, serine, glutamic acid, magnesium ascorbyl phosphate, aspartic acid, leucine, acetyl hexapeptide-8, alanine, lysine, arginine, tyrosine, phenylalanine, proline, threonine, valine, isoleucine, histidine, cysteine, methionine, sh-oligopeptide-1, sh-oligopeptide-2, sh-polypeptide-1

  Beauty of Joseon Red Bean Water Gel 100ml
  Beauty of Joseon Red Bean Water Gel 100ml
  Beauty of Joseon Red Bean Water Gel 100ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery