Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Beauty Of Joseon Relief Sun: Rice + Probiotics Spf 50+ PA++++ 50ml

Çmimi fillestar
1,650 Lekë
Çmimi fillestar
1,800 Lekë
Çmimi i ulur
1,650 Lekë

BEAUTY OF JOSEON Relief Sun: Rice + Probiotics SPF50+ PA++++ ka pak kohë që ka dalë në treg dhe është bërë më i pëlqyeri në vetëm pak muaj në Korenë e Jugut, gjithashtu edhe në Perëndim! Ky krem SPF është i formuluar me filtra kimik dhe spektër mbrojtjeje maksimale SPF50+! Nga vetë emërtimi përbërësi kryesor i tij është 30% ekstrakt nga orizi dhe kompleksi i probiotikëve, të cilët e ushqejnë lëkurën dhe forcojnë barrierën natyrale të kësaj të fundit! Nga ana tjetër niacinamidet ofrojnë njëtrajtshmëri të tonit të lëkurës, zbehje të hiperpigmentimit dhe kujdesen për minimizimin në dukje të poreve, ndërsa adenosine së bashku me tocopherol-in ndihmojnë në parandalimin e shenjave të moshës! Ky krem është zgjidhja ideale për lëkurën sensitive, sepse përmban ekstrakt të gjethes së bimës Camellia Sinensis.  I përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurës, madje edhe për atë sensitive dhe me ekzemë.

Formula e saj është e testuar dermatologjikisht dhe nuk përmban përbërës të dëmshëm për lëkurën, si: alkool, paraben, silikon, sulfate, fragrancë artificiale, vajra artificial.

1. Përdorimi

Aplikoni sasinë që ju duhet në majat e gishtave dhe përhapeni butësisht në të gjithë fytyrën deri sa produkti të perthithet plotësisht.
Këshillohet të aplikohet 30 minuta para se të ekspozoheni në diell.

2. Përbërësit

Water, Dibutyl Adipate, Propanediol, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Polymethylsilsesquioxane, Ethylhexyl Triazone, Niacinamide, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Coco-Caprylate/Caprate, Caprylyl Methicone, Diethylhexyl Butamido Triazone, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Butylene Glycol, Pentylene Glyco, Behenyl Alcohol, Poly C10-30 Alkyl Acrylate, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Decyl Glucoside, Oryza Sativa (Rice) Extract, Tromethamine, Carbomer, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Stearoyl Glutamate, Polyacrylate Crosspolymer-6, Ethylhexylglycerin, Adenosine, Xanthan Gum, T-Butyl Alcohol, Tocopherol, Oryza Sativa (Rice) Germ Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Lactobacillus/Rice Ferment, Lactobacillus/Pumpkin Ferment Extract, Monascus/Rice Ferment, Bacillus/Soybean Ferment Extract, Saccharum Officinarum (Sugarcane) Extract, Aspergillus Ferment, Macrocystis Pyrifera (Kelp) Extract, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extrac, Panax Ginseng Root Extract, Saccharomyces/Rice Ferment Filtrate

  Beauty Of Joseon Relief Sun: Rice + Probiotics Spf 50+ PA++++ 50ml
  Beauty Of Joseon Relief Sun: Rice + Probiotics Spf 50+ PA++++ 50ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery