Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Brushworks Body Tape 5m

Çmimi fillestar
1,200 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,200 Lekë
Shiriti Trupi nga Brushworks! Ky produkt inovativ është krijuar për të mbajtur gjoksin tuaj statik, duke ju lejuar të lëvizni rehatshëm edhe pa recipeta. Ju mund të vishni me lehtësi një dekolte apo një fustan me shpinë të hapur pasi ky shirit  do t'ju ofrojë mbështetjen dhe besimin që ju nevojitet. Gjithashtu siguron një ngritje dhe mbështetje të menjëhershme për bustin tuaj, duke krijuar një dekolte të këndshme pa pasur nevojë për recipeta. Është i butë për lëkurën dhe i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Mund ta mbani për orë të tëra pa u shqetësuar se mos do levizi. 
  Brushworks Body Tape 5m
  Brushworks Body Tape 5m
  Brushworks Body Tape 5m
  Brushworks Body Tape 5m

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery