Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Brushworks Cleanse & Pamper Set

Çmimi fillestar
1,500 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,500 Lekë

Tre  aksesorë të domosdoshëm për flokë dhe lëkurë të shëndetshme. Peshqir me mikrofibra për flokët e lagur, shiriti për të mbajtur flokët tuaj kur bëni rutinen e kujdesit të fytytrës ose makeup dhe peshqirin e butë për të hequr grimin me lehtësi.


  Brushworks Cleanse & Pamper Set
  Brushworks Cleanse & Pamper Set
  Brushworks Cleanse & Pamper Set

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery