Shko te informacioni mbi produktin
1 6

Brushworks Cooling Cryo Roller

Çmimi fillestar
3,500 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
3,500 Lekë

Rul për masazhimin e fytyrës.

I krijuar për të skalitur, konturuar dhe tërhequr, ruli i Brushworks Cryo është mjeti i bukurisë që nuk e dinit se ju mungonte! I krijuar nga çelik inox, ky rul me dy anë përdoret i ftohtë në temperatura nën zero për të ftohur lëkurën dhe për të rritur mikroqarkullimin, prodhimin e kolagjenit dhe nxjerrjen e toksinave, gjë që ndihmon në reduktimin e shfaqjes së linjave të imta dhe rrudhave të para.

  Brushworks Cooling Cryo Roller
  Brushworks Cooling Cryo Roller
  Brushworks Cooling Cryo Roller
  Brushworks Cooling Cryo Roller
  Brushworks Cooling Cryo Roller
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery