Shko te informacioni mbi produktin
1 6
 • Play video

Brushworks Exclusive Makeup Brush Set

Çmimi fillestar
3,300 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
3,300 Lekë

 Krijoni makeup-in tuaj perfekt me setine furçave për fytyrën, sytë, vetullat dhe buzët dhe ruajini në çantën e bukur rozë të kozmetikës. Furçat janë super të buta dhe të përshtatshme për aplikimin e produkteve të lëngshme, krem ​​dhe pluhur.                                                 Seti vjen dhuratë me çantën që perveçëse është shumë komode për t'u marrë kudo me vete, i mban furçat tuaja larg ndotjes dhe higjenike.

  Brushworks Exclusive Makeup Brush Set
  Brushworks Exclusive Makeup Brush Set
  Brushworks Exclusive Makeup Brush Set
  Brushworks Exclusive Makeup Brush Set
  Brushworks Exclusive Makeup Brush Set
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery