Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Brushworks Exfoliating Gloves - 3 Pair

Çmimi fillestar
1,400 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,400 Lekë

Set me 3 palë doreza eksfoliuese.

Eksfolioni butësisht lëkurën tuaj me këtë paketë super të lezetshme me 3 Doreza eksfoliuese Brushworks! Këto doreza të lehta për t'u përdorur do të largojnë çdo lëkurë të thatë dhe do të nxisin qarkullimin e gjakut, që i jep trupit tuaj një shkëlqim  dhe butësi!  Thjesht lëvizni me lëvizje rrethore për të eksfoluar dhe përmirësuar rutinën tuaj të dushit.

  Brushworks Exfoliating Gloves - 3 Pair
  Brushworks Exfoliating Gloves - 3 Pair
  Brushworks Exfoliating Gloves - 3 Pair
  Brushworks Exfoliating Gloves - 3 Pair

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery