Shko te informacioni mbi produktin
1 6
 • Play video

Brushworks HD Facial Cleansing Brush

Çmimi fillestar
900 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
900 Lekë

Brushworks HD Facial Cleansing Brush bën pastrim të dyfishtë për një lëkurë të pastruar në thellësi .

Kjo furçë nga njëra anë është e përbërë nga qime shumë të buta dhe nga ana tjetër nga qime silikoni që eksfolion lëkurën duke hequr qelizat e vdekura. Qimet e silikonit bëjnë një eksfolim të thellë për t'i dhënë lëkurës një pamje më të shndritshme dhe më të lëmuar. Zhbllokoni butësisht poret dhe  nxisni  stimulimin e qelizor, duke e lënë lëkurën tuaj të duket një lëkurë e butë dhe me shkëlqim. Silikoni është higjienik, i lehtë për t'u pastruar dhe rezistent ndaj grumbullimit të baktereve, duke e bërë atë të përsosur për përdorim afatgjatë!

 

1. Përdorimi

Lagni fytyrën me ujë të ngrohtë për të hapur poret.
Aplikoni pastruesin tuaj të preferuar në qimet e silikonit dhe eksfoloni butësisht lëkurën tuaj me lëvizje rrethore.
Përdorni anën e butë të furçës për të aplikuar pastruesin në fytyrën tuaj dhe për të hequr grimin dhe vajin e tepërt.
Shpëlajeni dhe thani fytyrën me peshqir.

  Brushworks HD Facial Cleansing Brush
  Brushworks HD Facial Cleansing Brush
  Brushworks HD Facial Cleansing Brush
  Brushworks HD Facial Cleansing Brush
  Brushworks HD Facial Cleansing Brush

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery