Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Brushworks Instant Makeup Brush Cleaner 140ml

Çmimi fillestar
600 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
600 Lekë
Ju prezantojmë një pastrues të shpejtë dhe shumë efektiv të furçave të makeup, i formuluar  për të hequr grimin e ashpër nga furçat tuaja – duke i bërë ato sërish si të reja. Ky pastrues shkon përtej të zakonshmes, duke siguruar që furçat tuaja të grimit të qëndrojnë të pacenuara, me formulën e tij pa shpëlarje, heqjen e mikrobeve dhe tharjen e shpejtë duke e bërë atë një produkt unik. I pasuruar me një treshe të fuqishme përbërësish ushqyes - Vitamina E, Aloe Vera dhe Pro Vitamina B5, të krijuara për të hequr pa mundim pmbetjet e makeup duke i lënë ato   si të reja përsëri.  Me këtë pastrues të furçës së grimit, thuajini lamtumirë mundimit të pastrimit të furçave për të dhënë rezultate të përsosura çdo herë.
  Brushworks Instant Makeup Brush Cleaner 140ml
  Brushworks Instant Makeup Brush Cleaner 140ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery