Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Brushworks Makeup Headband and Scrunchie Set

Çmimi fillestar
1,100 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,100 Lekë

Thjeshtoni rutinën tuaj për kujdesin e lëkurës ose aplikimin e makeupit.                            Seti përmban shiritin e  kokës dhe një  scrunchie prej mikrofibre ideale për t'i mbajtur flokët larg fytyrës.

1. Përdorimi

Shiritin e kokës përdoreni përpara se të grimoheni ose të kryeni rutinën tuaj të kujdesit të fytyrës, për të mbajtur flokët larg saj. Me scrunchien mund të kapni flokët gjatë këtij procesi dhe gjithashtu mund ta përdorni gjatë natës pasi është tepër e butë dhe e rehatshme.

  Brushworks Makeup Headband and Scrunchie Set
  Brushworks Makeup Headband and Scrunchie Set
  Brushworks Makeup Headband and Scrunchie Set

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery