Shko te informacioni mbi produktin
1 6

Brushworks Makeup Headband - Pink

Çmimi fillestar
1,000 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,000 Lekë
Provoni shiritin e kokës Brushworks Black Cloud dhe zbuloni se si ndërthur në mënyrë të përsosur stilin, rehatinë dhe sharmin e parezistueshëm. Ngrini rutinën tuaj të kujdesit për veten në lartësi të reja, duke shijuar çdo ditë sikur të ishit në një pasarel mode. Dizajni i tij klasik përshtatet në rutinën tuaj të përditshme, duke ju bërë të ndiheni elegante ndërsa përkëdhelini veten. Me përdorimin e tij, çdo moment bëhet një mundësi për të përqafuar si prakticitetin ashtu edhe bukurinë. Dizajni i lehtë i këtij shiriti të kokës garanton rehati dhe fleksibilitet. I krijuar me materiale të cilësisë së lartë, ai i reziston përdorimit të përditshëm, duke siguruar që të mbetet shoqëruesi juaj i besuar dhe i adhurueshëm për një kohë të gjatë.
  Brushworks Makeup Headband - Pink
  Brushworks Makeup Headband - Pink
  Brushworks Makeup Headband - Pink
  Brushworks Makeup Headband - Pink
  Brushworks Makeup Headband - Pink

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery